MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5016150
nr 501 6150
Byrå
1800-tal, mahogny, längd: 112, djup: 52, höjd: 76 (fanérskador)
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 december 2007
kl 16:30:48
400 kr
350 kr
450 kr